Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.... více
Běžná cena: 6 375  (-20%)
4 214.88 Kč bez DPH
Na dotaz
5 100 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR.
Typ příslušenství
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
GOLIÁŠ - kancelářská technika
Slunečná 296
25225 Zbuzany - Praha západ
Česká Republika
IČO: 47136243
DIČ: CZ7408290197
Další informace
Textové stránky