Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
Typ příslušenství
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
AP-AC-12V30B 12V 30W Power AdapterTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
887 Kč
s DPH
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter JX990A RENEWTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
647 Kč
s DPH
Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
4 790 Kč
s DPH
Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF TransceiverTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
116 592 Kč
s DPH
Novinka
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TransceiverTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
15 208 Kč
s DPH
Novinka
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TransceiverTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
24 635 Kč
s DPH
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver J9151D RENEWTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
13 130 Kč
s DPH
Novinka
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver RENEW J9151ETyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
24 635 Kč
s DPH
Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
12 890 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
7 668 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR RENEW J9150DTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
7 248 Kč
s DPH
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC CableTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
2 196 Kč
s DPH