PIXIO Chess - Šachy magnetická stavebnice

PIXIO 70101 Chess (Šachy) Stavebnice PIXIO 70101 Chess (Šachy) obsahuje hrací desku se šachovnicí pro šachy a další hry využívající dvoubarevné hrací pole 8x8 a dohromady 70 bloků v černé a bílé barvě, se kterými můžete postavit nejen šachové figurky a zahrát si partii, ale i mnoho dalších modelů. Umožní oživit vaše kr... více
Běžná cena: 1 612  (-2%)
1 304.13 Kč bez DPH
Na dotaz
1 578 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1894746
EAN: 4897105243694
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobce: PIXIO
Popis a parametry

PIXIO Chess - Šachy magnetická stavebnice

PIXIO 70101 Chess (Šachy)

Stavebnice PIXIO 70101 Chess (Šachy) obsahuje hrací desku se šachovnicí pro šachy a další hry využívající dvoubarevné hrací pole 8x8 a dohromady 70 bloků v černé a bílé barvě, se kterými můžete postavit nejen šachové figurky a zahrát si partii, ale i mnoho dalších modelů. Umožní oživit vaše kreativní nápady a přinesou barevnou radost do života. Začněte tavbou jednoduchých modelů podle pokynů a poté, až budete připraveni, přejděte k vytváření vlastních návrhů. S touto sadou postavíte šachové figurky, raketoplán, gamepad, cílovou vlajku, bombu, bílé nebo černé srdce a mnoho dalších. Pixio je splněný sen pro fanoušky Pixel Art, hráče Minecraftu a všechny, kdo si prostě rádi hrají. Použijte jej jako učební zdroj pro rozvoj kreativity dětí. Obsahuje 35 černých a 35 bílých kostek a desku se šachovnicí. Využijte kostky dle své fantazie a tvořte krásné tvary a modely.

Video: https://youtu.be/NWJ9Ogxm4NM

HLAVNÍ VLASTNOSTI

  • Rozvoj schopností hravou formou
  • Podpora rozvoje jemné motoriky, prostorového uvažování a představivosti, kreativity, plánování a řešení problémů
  • Interaktivní aplikace PIXIO s množstvím kreativních 3D modelů
  • Možnost upevnit na kovové plochy – např. lednice, magnetická tabule apod.
  • Sady Pixio jsou mezi sebou plně kompatibilní
  • Skvělý nástroj pro fanoušky Pixel Art nebo hráče Minecraft
  • Certifikovaný produkt s oceněním za design – Red Dot Design Award, Toy Award, A´DESIGN AWARD Gold a A´DESIGN AWARD Platinum
  • 70 bloků – 35x černé, 35x bílé – deska se šachovnicí

CHYTRÉ MAGNETICKÉ BLOKY
Každý z magnetických bloků PIXIO je kostka o velikosti 8x8x8mm. Uvnitř je 6 malých magnetů vážících méně než 1 g. Chytrý a unikátní design magnetů dávají nekonečné možnosti skládání obrazců – neexistuje špatný postup, jak stavět a tvořit, protože jde jenom o kreativitu, představivost a šikovnost tvůrce. Všechny modely PIXIO jsou mezi sebou kompatibilní.

INTERAKTIVNÍ APLIKACE PIXIO
V každém balení produktů PIXIO je zdarma kód, který umožňuje přístup k exkluzivnímu obsahu aplikace. Stáhněte si aplikaci z Google Play nebo APP Store a prozkoumejte více než 1000 nápadů, jak tvořit pixelové objekty a 3D obrazce.

UČENÍ A ROZVOJ SCHOPNOSTÍ HRAVOU FORMOU
Aplikace PIXIO spolu se stavebnicí PIXIO pomáhá učit se hrou. Pomáhá rozvíjet kreativitu, představivost, tvořivé a kritické myšlení, prostorové uvažování a zdokonaluje jemné motorické dovednosti.

PIXIO JE CERTIFIKOVANÝ PRODUKT
PIXIO je certifikovaný produkt v souladu s bezpečnostními normami CE a ASTM pro hračky. Může být smyslovou interaktivní hračkou pro děti, která pomáhá rozvíjet kreativní uvažování v prostoru a kritické myšlení. Skládaní bloků také pomáhá zlepšovat jemnou motoriku dětí.

PIXEL ART A MINECRAFT S PIXIO
V dnešním moderním světě je velice populární tvoření umění pomocí pixelů – tzv. Pixel Art. V posledních letech jsou na vzestupu různé typy NTF a díky PIXIO blokům můžete vytvářet tyto obrazce také v reálném životě. Svoje zalíbení si určitě najdou i příznivci a hráči populární hry Minecraft.

OCENĚNÍ
PIXIO získalo několik prestižních ocenění jakými jsou Red Dot Award, TOY AWARD, A´DESIGN AWARD Gold a A´DESIGN AWARD Platinum.

VAROVÁNÍ: Nebezpečí udušení – malé části. Není určeno pro děti do 3 let. Tento výrobek obsahuje malé magnety. Spolknuté magnety se mohou slepit ve střevech a způsobit vážné infekce a smrt. Při požití nebo vdechnutí magnetů okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Vhodné pro děti od 6 let.

.

PIXIO Chess - Šachy magnetická stavebnice

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
GOLIÁŠ - kancelářská technika
Slunečná 296
25225 Zbuzany - Praha západ
Česká Republika
IČO: 47136243
DIČ: CZ7408290197
Další informace
Textové stránky