Philips MT 27" 27M2N5201P/00 - 1920x1080, Fast IPS, 260Hz, HDMI, DP
Absolutní vylepšení vašeho herního zážitkuTento monitor Fast IPS vylepší váš herní zážitek díky přetaktovatelné obnovovací frekvenci 260 Hz a technologii Smart MBR s odezvou 0,3 ms. Díky ostrému obrazu v kvalitě HDR a zaručenému rozlišení Full HD vytváří tento monitor po všech stranách vynikající herní zážitek..... více
Běžná cena: 5 302  (-1%)
Skladem > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1681439
EAN: 8721038007725
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Philips
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
Jack 3,5 mm výstup
Výbava
VESA montáž
Výbava
Pivot
Nastavitelná výška
Výškově stavitelný
HDR
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Energetická třída
E
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
3,5 mm Jack
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI počet
1
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
260
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
Hmotnost (kg)
5,24
Jas (cd/m2)
300