Philips MT 24" 24B2N2200/00 - 1920X1080,IPS,120Hz,1xVGA,1xHDMI,1xDP,Repro
Použití:Profesionální, Herní, Kancelářský; Rozlišení displeje:1920x1080 (Full HD); Úhlopříčka displeje ("):23.8; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:3,5 mm Jack, HDMI, DP, VGA; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:1; HDMI verze:1.4; DP počet:1; DP verze:1.2.... více
Běžná cena: 2 862  (-2%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1681401
EAN: 8721038005035
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobce: Philips
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
3.5mm Jack
DisplayPort
VGA
Výbava
Redukce blikání (flicker-free)
Výbava
Redukce modrého světla
Reproduktory
VESA montáž
Energetická třída
B
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Profesionální
Použití
Herní
Kancelářský
Rozhraní vstup
3,5 mm Jack
Rozhraní vstup
HDMI
DP
VGA
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
5
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI počet
1
DP počet
1
HDMI verze
1.4
Úhlopříčka displeje (")
23,8
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
120
Kontrast:1
1500
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
2,91
Jas (cd/m2)
300