Chytrá čistička vzduchu - GARNI 15T OneCare

Chytrá čistička vzduchu, model GARNI 15T OneCare, zajistí ve vaší domácnosti nebo kanceláři pomocí šestistupňového filtračního systému a zabudovanému čidlu na měření pevných částic PM2.5 čistý a zdravý vzduch. Díky snadno čitelnému inverznímu LCD displeji s vysokým kontrastem, tichému chodu, automatickému a nočnímu rež... více
Běžná cena: 6 155  (-19%)
4 127.27 Kč bez DPH
Skladem 3 ks
4 994 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 485151
EAN: 8592733020926
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Popis a parametry

Chytrá čistička vzduchu - GARNI 15T OneCare

Chytrá čistička vzduchu, model GARNI 15T OneCare, zajistí ve vaší domácnosti nebo kanceláři pomocí šestistupňového filtračního systému a zabudovanému čidlu na měření pevných částic PM2.5 čistý a zdravý vzduch. Díky snadno čitelnému inverznímu LCD displeji s vysokým kontrastem, tichému chodu, automatickému a nočnímu režimu, možnosti sledovat naměřené hodnoty online a možnosti spouštění pomocí dalších zařízení je model GARNI 15T OneCare zajímavým prvkem chytré domácnosti.

Model GARNI 15T OneCare má vestavěný WiFi modul a podporuje platformu pro internet věcí (IOT) Tuya. Přes mobilní aplikaci Tuya Smart (lokalizováno mimo jiné také do českého jazyka) nebo Smart Life lze prohlížet naměřené hodnoty kvality vzduchu ve vnitřních prostorách a ovládat její funkce. Na základě naměřených hodnot jinými zařízeními podporujícími platformu Tuya, např. chytrým měřičem kvality vzduchu GARNI 210T OneCare , lze plně automatizovat zapínání a vypínání čističky vzduchu a zajistit tak optimální kvalitu vzduchu v daném prostředí.

Podporovanými aplikacemi jsou Tuya Smart pro OS Android a iOS a Smart Life pro os Android a iOS.

Čističku lze ovládat i bez nutnosti použití mobilní aplikace pomocí dotykových tlačítek a dálkového ovladače. Bezpečné použití zajišťuje dětská pojistka proti otevření ochranného krytu, a dlouhou životnost a vysokou účinnost zajišťuje brushless, neboli bezkartáčový motor a automatické připomínání nutnosti výměny filtrů.

Čistička vzduchu model GARNI 15T OneCare byla úspěšně testována na účinnost eliminace prachových částic Státním zdravotním ústavem, přičemž účinnost dosahovala až 99,3%.

Tato čistička vzduchu používá 6-stupňový filtrační systém: Předfiltr Odstraňuje viditelné částice jako je prach, vlasy, zvířecí chlupy atd. Filtr studené katalýzy Účinné odstraňování pylového prachu, bakterií a některých škodlivých chemikálií přenášených vzduchem z koberců, podlah, barev na stěnách a čisticích prostředků pro domácnost. Adsorpce formaldehydu, benzenu a TVOC. Filtr s aktivním uhlím Rychlá adsorpce zápachu, rozklad formaldehydu, benzenu, amoniaku, pasivního kouře. Filtr s aktivním uhlím je kombinován s filtrem studené katalýzy do jednoho filtru. Antibakteriální filtr Odstraňuje jemné částice, roztoče, mikroby a bakterie. HEPA filtr Zabraňuje šíření bakteriálních a virových organismů ve vzduchu, eliminuje plísně, prach, alergeny. Třída H11, může odstranit 97% nečistot, zejména nad 0,3 mikronu. HEPA filtr je kombinován s antibakteriálním filtrem do jednoho filtru. Ionizátor Uvolňuje velké množství aniontů, vytváří záporně nabitý kyslík, shromažďuje částice s kladným nábojem, jako je polétavý prach, bakterie, viry a kouř, zlepšuje kvalitu vzduchu, má mnoho zdravotních výhod.

? vhodná pro velikost místnosti 14 až 24 m2

? objem vyčištěného vzduchu (CADR) – pevné částice 200 m3/h, formaldehyd 100 m3/h

? zabudované čidlo pro měření pevných částic PM2.5 a řízení automatického režimu

? 6-stupňový filtrační systém (předfiltr, filtr studené katalýzy, filtr s aktivním uhlím, antibakteriální filtr, HEPA filtr a ionizátor)

? podpora platformy Tuya, zobrazení dat a ovládání přes aplikaci Tuya Smart nebo Smart Life

? možnost integrace/ovládání přes Google Home, Alexa

? přenos dat na internet pomocí WI-FI připojení

? snadno čitelný inverzní LCD displej s vysokým kontrastem o rozměrech 40 x 20 mm

? automatické vypnutí osvětlení tlačítek a displeje v režimu spánku

? LED indikátor čistoty vzduchu (zelená, žlutá, nebo červená barva)

? měření pevných částic PM2.5

? dětská pojistka ochranného krytu filtrů

? funkce ionizátoru s možností vypnutí

? 3 rychlosti ventilátoru

? tichý chod, ?20.4dB (nízká rychlost)

? automatický režim, manuální režim, režim spánku

? časovač nastavitelný od 1 do 8 hodin, v aplikaci lze také zvolit různé časy pro různé dny

? automatické připomínání nutnosti výměny filtrů

? omyvatelný předfiltr

? bezkartáčový motor s vysokou životností

? příkon 43 W

? dotyková tlačítka

? dálkový ovladač

? rozměry 330 x 553 x 178 mm

? hmotnost 5 kg

Záruka 36 měsíců

.

Chytrá čistička vzduchu - GARNI 15T OneCare

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
GOLIÁŠ - kancelářská technika
Slunečná 296
25225 Zbuzany - Praha západ
Česká Republika
IČO: 47136243
DIČ: CZ7408290197
Další informace
Textové stránky