AnyDesk Standard, 1 rok

Jazyk:Český; Způsob licencování:Pronájem; Perioda placení:1 rok; Typ licence:Online ESD.... více
Běžná cena: 10 782  (-9%)
8 152.89 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
9 865 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1084299
Záruka: 0 Měsíc(ů)
Výrobce: TeamViewer
Popis a parametry

AnyDesk Standard, 1 rok

K dispozici na všech zařízeních

Plný výkon aplikace AnyDesk pro všechny operační systémy. Kompatibilita napříč platformami je naší silnou stránkou.

Windows

Využijte rozsáhlou sadu funkcí aplikace AnyDesk. Zjednodušte si správu díky zásadám skupiny. Seznamte se s nekonečnými možnostmi přizpůsobení systému Windows v aplikaci AnyDesk.

macOS

AnyDesk pro Mac nebo MacBook nabízí malého klienta o velikosti pouhých 9 MB a širokou škálu funkcí - od jednoduchého vzdáleného přístupu až po pokročilé funkce správy pro profesionály.

Android

Aplikace AnyDesk je navržena pro systém Android a snadno se integruje s vaším zařízením. Možnost správy mobilních zařízení. Stahujte přes obchod Google Play pro maximální bezpečnost.

iOS

Objevte AnyDesk pro iPad a iPhone prostřednictvím naší lehké a kompaktní aplikace. Stáhněte si AnyDesk bezpečně z App Store a užívejte si intuitivní navigaci, pravidelné aktualizace a užitečný návod v aplikaci.

Linux

AnyDesk funguje v systémech Ubuntu, Red Hat a openSUSE. Nebo si pořiďte obecnou verzi v 64bitové verzi. Nabízíme správce balíčků pro rychlou instalaci, neustálé bezplatné aktualizace a zaručenou kompatibilitu se staršími verzemi.

Raspberry Pi

Bezproblémový vzdálený přístup pro systémy založené na Linuxu. Užijte si stabilní vzdálenou plochu i po pravidelných aktualizacích a vzájemnou kompatibilitu se staršími verzemi. AnyDesk pro Raspberry Pi nabízí výkonné nástroje pro správu.

Verze Standard obsahuje

  • 20 licencovaných uživatelů v týmu - 20 lidí z vašeho týmu se bude moci přihlásit ke svému vlastnímu klientovi AnyDesk.
  • Začíná s 1 souběžným připojením (k dispozici je doplněk) - V jednom okamžiku lze navázat jedno odchozí spojení s jiným zařízením. S licencí Standard lze zakoupit až 19 dalších odchozích spojení současně.
  • Až 500 spravovaných zařízení (bezobslužný přístup) - Bezobslužný přístup umožňuje uživateli připojit se ke vzdálenému zařízení pomocí hesla, aniž by někdo na vzdálené straně musel fyzicky přijmout požadavek na připojení.
  • Neomezený počet zařízení, ke kterým se lze připojit (interaktivní přístup) - Interaktivní přístup umožňuje uživatelům připojit se ke vzdáleným zařízením s možností přijmout nebo odmítnout požadavek na připojení na vzdálené straně.
  • Standardní správa uživatelů - Přidávání a odebírání uživatelů do a z licence prostřednictvím portálu my.anydesk a zobrazování informací o nich.
  • Generátor vlastních klientů - Vytvořte si vlastní verzi aplikace AnyDesk, která bude přesně odpovídat vašim potřebám, pomocí generátoru vlastních klientů na portálu my.anydesk.
  • Podpora mobilních zařízení - Naše mobilní řešení je k dispozici pro systémy Android a iOS. Připojte se k počítačům, serverům a strojům, přistupujte k nim a ovládejte je prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu.
  • Včetně správy mobilních zařízení - Správa mobilních zařízení umožňuje uživatelům konfigurovat klienty AnyDesk v systémech iOS, MacOS a Android.

Každý operační systém, každé zařízení.

AnyDesk provozuje nativní klienty na všech hlavních platformách.

Windows

macOS

Linux

Android

Raspberry Pi

Chrome OS

Pro všechny platformy - pro všechny aplikace

Vzdálený přístup

Vzdálené ovládání výkonných strojů a údržba systémů všeho druhu je možná pouze s bezpečným a flexibilním řešením vzdáleného přístupu. AnyDesk umožňuje spravovat nejvýkonnější počítače - dokonce i z mobilního telefonu.

Vzdálená podpora

Poskytování efektivní podpory všem zaměstnancům nebo zákazníkům znamená, že klíčová je flexibilita. Bez ohledu na to, kde se vaši uživatelé nacházejí a jaké operační systémy používají, AnyDesk vám umožní se k nim bezpečně a stabilně připojit a efektivně vyřešit jakýkoli problém.

Správa mobilních zařízení

AnyDesk umožňuje centrální správu mobilních zařízení prostřednictvím správy mobilních zařízení pro hladké a bezproblémové zavedení softwaru na všechna firemní mobilní zařízení - napříč platformami.

.
ParametryPorovnání
Jazyk
Český
Způsob licencování
Pronájem
Perioda placení
1 rok
Typ licence
Online ESD

AnyDesk Standard, 1 rok

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
GOLIÁŠ - kancelářská technika
Slunečná 296
25225 Zbuzany - Praha západ
Česká Republika
IČO: 47136243
DIČ: CZ7408290197
Další informace
Textové stránky