Sigma iD.TRI Basic neon mint

Hodinkové funkce:24hodinový režim, Budík, Časovač, Datum, Stopky, Ukazatel data, Luminiscenční prvky; Chytré funkce:Režim spánku / nerušit; Jazyk rozhraní:Angličtina, Němčina, Čeština, Polština; Konektivita:ANT+, Bluetooth, USB; Materiál pouzdra:Plast; Materiál řemínku:Silikon; Senzory a Hardware:Akcelerometr, GPS, Kompas; Sklíčko:Minerální.... více
Běžná cena: 6 353  (-33%)
3 543.8 Kč bez DPH
Na dotaz
4 288 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 822786
EAN: 4016224242108
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: SIGMA SPORT
Popis a parametry

Sigma iD.TRI Basic neon mint

Sigma iD.TRI Basic

Je triatlon vaše vášeň? Pak potřebujete iD.TRI!


S modelem iD.TRI nabízí SIGMA triatlonistům inovativní sportovní hodinky pro trénink i závody. Jednoduché, intuitivní ovládání, jakož i chytré funkce a speciální příslušenství udělají radost nejen začátečníkům, ale i zkušeným triatlonistům. Díky Bluetooth, ANT+ a USB rozhraní je možné hodinky iD.TRI propojit s chytrým telefonem, počítačem i externími snímači. Kromě toho nejsou hodinky iD.TRI jen spolehlivým partnerem pro triatlon, ale díky funkci záznamu aktivit a analýze spánku jsou vhodné i pro každodenní použití.

Promyšlený tréninkový systém hodinek iD.TRI měří díky speciálním algoritmům v jednotlivých disciplínách všechny hodnoty, které jsou pro triatlonisty relevantní. Nastavení a tréninkové náhledy sportovních profilů je možné na hodinkách individuálně upravovat. Stejně cíleně lze na základě různých parametrů nastavovat cílové zóny a tréninky, které lze vyhodnocovat a analyzovat pomocí softwarových nástrojů SIGMA.

Aby se triatlonisté mohli optimálně připravit na závody a absolvovali je bez stresu, nabízejí hodinky iD.TRI závodní režim. V plánovači závodů tak lze libovolně volit pořadí a vzdálenost disciplín tak, aby bylo možné kromě běžných vzdáleností vytvářet také další závody, jako jsou např. duatlony. Během závodu hodinky měří také celkový čas přechodu mezi jednotlivými disciplínami. Kromě toho si triatlonisté mohou nastavit upozornění na doplnění energie a tekutin po uplynutí stanoveného času nebo vzdálenosti.

Jednoduchá struktura menu a ovládání pomocí čtyř tlačítek jsou zárukou snadného ovládání hodinek iD.TRI. Vzhledem k tenké a lehké konstrukci lze hodinky iD.TRI nosit pod každým neoprenovým oblekem a díky vodotěsnosti do 5 ATM se optimálně hodí k plavání. Tyto triatlonové GPS hodinky navíc zaujmou prvotřídními materiály, ze kterých jsou vyrobeny, a vyměnitelnými řemínky ze silikonu.

Hodinky jsou vybaveny nejmodernější technikou a nabízejí přesné a rozsáhlé měřené hodnoty. Nabízí GPS měření, tříosý kompas, čidlo zrychlení a barometrické měření výšky. Pro účely měření tepu jsou hodinky vybaveny kvalitním PPG senzorem, které měří tepovou frekvenci pohodlně ze zápěstí. Případně lze pro dosažení přesnosti srovnatelné s EKG připojit také hrudní pás.

Pro triatlonisty je obzvláště praktický chytrý držák na řídítka Snap On Bike Mount. Umožňuje snadno a rychle připevnit hodinky iD.TRI na řídítka i v průběhu závodu, díky čemuž má závodník během jízdy přehled o všech důležitých hodnotách.

Hodinky iD.TRI se díky jedinečným funkcím postarají o mimořádný sportovní zážitek. Funkce Smart Light zjednodušuje inovativním způsobem tréninkový zážitek triatlonistů tím, že světelnými signály podporuje trénink v cílové zóně a zobrazuje pokyny k odbočování a chytrá upozornění Smart Notifications. Funkce Crash Alert přispívá k bezpečnosti během tréninku tím, že při rozpoznaném pádu odešle SMS zprávu na uvedený kontakt pro nouzové situace.

Aby uživatel vždy dorazil do cíle, nabízejí hodinky iD.TRI navigaci prostřednictvím trasové navigace a populární aplikace pro pěší a cyklistické trasy komoot. Trasy lze do GPS triatlonových hodinek načíst přes Sigma DATA CENTER nebo pomocí aplikace Sigma LINK. V rámci navigace prostřednictvím aplikace komoot se zobrazují upozornění na odbočení přímo na displeji hodinek, a smartphone tak může zůstat v kapse.

Díky USB rozhraní a Bluetooth komunikují hodinky iD.TRI s PC a chytrým telefonem. Pro konfiguraci tréninkových náhledů, jakož i profesionální vyhodnocování a analýzu dat je triatlonistům k dispozici datové centrum Sigma DATA CENTER a aplikace Sigma LINK.

Funkce tepové frekvence
Tepová frekvence
Průměrná tepová frekvence
Maximální tepová frekvence
% maximální tepové frekvence
Kalorie
Indikátor zón
% tréninkového času v jednotlivých zónách
Čas v cílové zóně
Cílová zóna s indikátorem zón
Alarm zón
Přednastavené tréninkové zóny
Rychlý přístup k aktuání tepové frenvenci
Průměrná tepová frekvence na okruh
Maximální tepová frekvence na okruh
Kalorie na okruh

Rychlost/vzdálenost
Aktuální rychlost
Průměrná rychlost
Průměrná rychlost na okruh
Celkové kilometry
Maximální rychlost
Délka okruhu

Funkce navigace
Navigace po trase
Komoot navigace
Funkce Geocaching
Přednačítání satelitních dat pro rychlý start tréninku

Funkce času
Hodiny
Datum
Tréninkový čas
Aktuální čas okruhu
Čas posledního okruhu
Budík

Funkce krokoměru
Sledování aktivit - vzdálenost
Sledování aktivit - kalorie
Sledování aktivit - kroky
Definované průběžné cíle (bronz, stříbro,zlato)
Individuální denní cíl (kroky)

Analýza spánku
Sledování kvality spánku
Sledování jednotlivých fází spánku

Funkce pro běh
Aktuálních frekvence kroků
Průměrná frekvence kroků
Frekvence kroků
Aktuální délka kroku

Funkce jízdního kola
Kadence (je nutný kompatibilní snímač)
Měření výkonu/watů (je nutný kompatibilní snímač)

Funkce plavání
Rozpoznání plaveckého stylu
Počet bazénů
Počet temp (záběrů) na bazén

Funkce lyžování
Počet výjezdů a sjezdů

Konektivita
Kompatibilní s aplikací SIGMA LINK přes Bluetooth
Kompatibilní s aplikací DATA CENTER přes USB
Smart notifikace
Zasílání informací o nouzové situaci

Vlastnosti zařízení
Měření tepové frekvence s EKG přesností (je nutný kompatibilní snímač)
Výpočet maximální tepové frekvence
Funkce automatického okruhu
Automatický stop
Podsvícení displeje
Displej krytý minerálním sklem
Měsíční tréninková statistika
Osobní rekordy
Měření tepu ze zápěstí
Počítadlo okruhů
Silikonový řemínek (uživatelsky vyměnitelný)
4 přednastavené sportovní profily
Zámek tlačítek
Nastavitelné tréninkové náhledy
Vibrační alarm
Plné zobrazení textu v jazycích: GB-DE-FR-ES-IT-NL-CZ-PL
Nabíjecí baterie
Zobrazení stavu baterie
Souhrn tréninku
Plánovač závodu
Smart light (vizuální alarm zón a různá upozornění)
Barometrické měření výšky
Workouts
ANT+
GPS
Bluetooth Smart
Digitální 3-osý kompas
Voděodolnost 5ATM

Chytrý tréninkový systém
Jednoduše, ale chytře. iD.TRI měří všechny hodnoty vztahující se k triatlonu. Snadno vytvoříte tréninky, jednoduše můžete procházet své nové tréninkové trasy a analyzovat svá data. Z tréninku tak získáte maximum informací. To vše dělá z iD.TRI ideální sportovní hodinky pro triatlonisty, od začátečníků po profesionály.

Jednochuché ovládání, konstrukce, design
Jednoduchá struktura menu, vibrační alarm, vizuální (světelný) alarm a ovládání pomocí čtyř tlačítek jsou zárukou snadného ovládání hodinek iD.TRI. Vzhledem k tenké a lehké konstrukci, váha pouze 42g, lze hodinky iD.TRI nosit pod každým neoprenovým oblekem a díky vodotěsnosti do 5 ATM se optimálně hodí k plavání. Tyto triatlonové GPS hodinky navíc zaujmou prvotřídními materiály, ze kterých jsou vyrobeny, a vyměnitelnými řemínky ze silikonu.

Nastavitelný sportovní design
iD.TRI je k dispozici v barvách černá, neon mint, neon green a neon red. Nejenže můžete vyměnit řemínek na jedno kliknutí, ale můžete jej také nahradit libovolným 20mm řemínkem. Kromě toho má iD.TRI několik možností zobrazení ciferníku hodinek. Vyberte si z analogové klasiky, digitálního vzhledu nebo designu RACE.

Displej s vysokým rozlišením
Displej iD.TRI je snadno čitelný i za zhoršených světelných podmínek. To je možné díky zobrazení s vysokým rozlišením a vysokým kontrastem s reflexními vlastnostmi. Chcete-li zobrazit displej ve tmě, můžete zapnout podsvícení.

SmartLight
SmartLight zjednodušuje inovativním způsobem tréninkový zážitek všech sportovních aktivit tím, že světelnými signály podporuje trénink v cílových zónách a zobrazuje pokyny k odbočování a chytrá upozornění Smart Notification. Naprogramujte svou osobní cílovou zónu (rychlost nebo srdeční frekvenci) a chytré světlo vám kdykoliv poskytne informace o aktuálním stavu. Tímto způsobem máte úplnou kontrolu nad svým tréninkem.
SmartLight je ideálně umístěno ve spodní části. To umožňuje, aby bylo viditelné ze všech úhlů. Díky široké škále barev lze snadno rozlišit různé zprávy, jako jsou směr, cílové zóny a Smart notifikace.

Sportovní profily
Na hodinkách iD.TRI jsou předinstalovány celkem čtyři sportovní profily: plavání, jízda na kole, běh a různé (lze nastavit jakýkoliv další sport). Sportovní profily je možné individuálně nakonfigurovat tak, aby hodinky iD.TRI dokonale pokryly osobní preference pro jednotlivé sporty.

Personalizace náhledů
V prostředí DATA CENTER nebo v aplikaci LINK je navíc možné nastavit pro každý sportovní profil až šest tréninkových náhledů s až třemi údaji. Kromě datových polí hodinky vytvoří také výškový profil a také zobrazí aktuální povětrnostní podmínky.

CrashAlert - bezpečnost na prvním místě!
Funkce Crash Alert přispívá k bezpečnosti během tréninku tím, že při rozpoznání pádu odešle SMS zprávu na uvedený kontakt pro nouzové situace. Při rozpoznání pádu vám dá 30sec k potvrzení, že jste v pořádku. Pokud nepotvrdíte, odešle informaci o vašem zdravotním stavu a vaší aktuální polohu (souřadnice GPS).

Osobní rekordy
Vaše osobní rekordy v každé disciplíně se zobrazí ihned po tréninku. Pokud dosáhnete nového rekordu, po tréninku obdržíte trofej s dosaženými hodnotami.

Workouts
iD.TRI nabízí řadu předprogramovaných tréninků. iD.TRI vám také umožní přidat až 36 tréninků, které si můžete vytvořit pomocí softwaru Sigma DATA CENTER, aplikace Sigma LINK nebo stáhnout od poskytovatelů třetích stran.

Datový formát .FIT
iD.TRI ukládá data ve formátu .FIT, což umožní snadno posílat cvičení do jiných aplikací, jako jsou TrainingPeaks a Strava. To také umožňuje snadno stahovat tréninky od TrainingPeaks a jiných poskytovatelů třetích stran. A stejně snadné je nahrávání dat na portály třetích stran. Jednoduše přetáhnete své aktivity ve formátu .FIT na Strava a další aplikace.

Navigace
S iD.TRI budete vždy vědět kam jdete/jedete! Po spárování s aplikací komoot vám iD.TRI pomůže orientovat se v plánovaných trasách. Všechny informace o trase se zobrazují na displeji iD.TRI. Váš smartphone tak může zůstat ve vaší kapse, zatímco se plně soustředíte na svoji trasu.
Další možností navigování je načíst požadované trasy na iD.TRI prostřednictvím Sigma DATA CENTER nebo Sigma LINK. Kromě toho můžete na trase označit jednotlivé POI, které se na displeji zobrazí jako poznámka.

Triatlon
Aby se triatlonisté mohli optimálně připravit na závody a absolvovali je bez stresu, nabízejí hodinky iD.TRI závodní režim. V plánovači závodů tak lze libovolně volit pořadí a vzdálenost disciplín tak, aby bylo možné kromě běžných vzdáleností vytvářet také další závody, jako jsou např. duatlony. Během závodu hodinky měří také celkový čas přechodu mezi jednotlivými disciplínami. Kromě toho si triatlonisté mohou nastavit upozornění na doplnění energie a tekutin po uplynutí stanoveného času nebo vzdálenosti.

Hodnocení aktivit v iD.TRI
Na iD.TRI najdete shrnutí vašich uložených cvičení a aktivit. Kromě toho analyzují vaše tréninky a aktivity a porovnávají je s několika minulými týdny.

Hodnocení aktivit v aplikacích
Díky USB rozhraní a Bluetooth komunikují hodinky iD.TRI s PC a chytrým telefonem. Pro konfiguraci tréninkových náhledů, jakož i profesionální vyhodnocování a analýzu dat, je sportovcům k dispozici datové centrum Sigma DATA CENTER a aplikace Sigma LINK.
Sigma Link (aplikace pro smartphone)
Bluetooth umožňuje spojení mezi smartphone a iD.TRI a stažení dat do aplikace Sigma LINK. Do aplikace můžete stahovat data svých aktivit. Aplikace Sigma LINK může vaše data synchronizovat prostřednictvím Sigma CLOUD do aplikace Sigma DATA CENTER.
Aplikace je zdarma ke stažení na App Store a Google Play Store.
Sigma Cloud
Sigma CLOUD umožňuje synchronizovat informace mezi aplikací Sigma LINK a Sigma DATA CENTER, a také exportovat soubory do STRAVA. Všechna data jsou tak nyní k dispozici jak ve smartphone tak v PC.
Sigma Data Center
Sigma DATA CENTER je software vyvinutý firmou Sigma pro systematické vyhodnocování výsledků tréninku.
Je k dispozici zdarma ke stažení pro PC, MAC a tablet na adrese www.sigma-download.com
Statistické vyhodnocení: Údaje a statistická vyhodnocení se zobrazují podle druhů sportů a osob.
Ovládací panel: Ovládací panel softwaru DATA CENTER umožňuje rychlé a přehledné zobrazení dat v počítači nebo na tabletu. Připojená koncová zařízení a nové tréninkové jednotky se zobrazují okamžitě.
Log View: Log View nabízí přehled o veškerých tréninkových hodnotách, které jsou tématicky seskupeny a zároveň i graficky vyhodnocují jednotlivé tréninky.
Funkce kalendáře: Funkce kalendáře zobrazuje v klasickém kalendářním náhledu podle vlastního výběru tréninky v rámci jednoho týdne nebo jednoho měsíce. Navíc se zobrazuje statistika uvedeného období a grafický průběh.

24/7 - Monitoring celodenní aktivity
iD.TRI je nejen dokonale navržen na triatlon a duatlon, ale také se osvědčuje v každodenním životě. Pro ještě lepší motivaci je integrována funkce sledování celodenní aktivity. Informace o aktivitě se zobrazují na displeji. Počítá vaše kroky, kalorie, vzdálenosti, měří váš srdeční rytmus a monitoruje vaše spánkové fáze a délku spánku během noci.

Měření tepové frekvence ze zápěstí
Pro účely měření tepu jsou hodinky vybaveny kvalitním PPG senzorem, který měří tepovou frekvenci pohodlně ze zápěstí. Během tréninku se tepová frekvence zaznamenává trvale pro vyhodnocení dat tréninku. Mimo trénink si v režimu celodenní aktivity můžete zobrazit aktuální tepovou frekvenci.
Princip měření pulsu ze zápěstí je následující: pomocí optického senzoru PPG je sledována změna prokrvení tkáně. PPG senzor tvoří světelný zdroj a fotoelektrický člen. Senzor je schopen sledovat změny prokrvení tkáně, ze kterých je pak vypočítána výsledná tepová frekvence.

Pro dosažení přesnosti srovnatelné s EKG lze připojit také hrudní pás s Bluetooth nebo ANT+ přenosem dat.

Sledování polohy
Pomocí GPS je měřena rychlost a vzdálenost, také se neustále ukládá vaše poloha. Váš trénink si pak můžete zobrazit na mapě, v telefonu v aplikaci Sigma LINK nebo v PC v aplikaci Sigma DATA CENTER.

3-osý kompas
Integrovaný 3-osý kompas měří zemské magnetické pole trojrozměrně. Díky tomu je možné ukazovat směr bez ohledu na úhel náklonu. Kompas podporuje GPS pro vedení po trati ve správném směru.

Barometrické měření výšky
Nadmořská výška je určena barometrickým tlakem vzduchu. iD.TRI měří nadmořskou výšku a také teplotu.

Snímač zrychlení
Integrovaný snímač zrychlení měří vaše kroky, vzdálenost, frekvenci kroků, fázi spánku a styl plavání. Když vypnete GPS (např. na běžeckém trenažéru), rychlost a vzdálenost je určena snímačem.
Vzdálenost: aktuální vzdálenost je měřena pomocí GPS. Chcete-li trénovat bez GPS, může iD.TRI vypočítat vzdálenost pomocí senzoru zrychlení.
Analýza kroku: frekvence a délka kroku je měřena pomocí snímače zrychlení (analýzou lze vylepšit techniku běhu).

Externí senzory
Pokud potřebujete více dat nebo maximální přesnost vašeho tréninku, díky konektivitě Bluetooth (BLE) nebo ANT+, lze připojit také externí senzory (tepové frekvence, rychlosti, kadence, výkonu).

Připojitelnost
Díky konektivitě Bluetooth, ANT+ a USB lze iD.TRI spárovat s chytrým telefonem, PC/MAC a aplikacemi třetích stran, jako je např. komoot.

Smart Notification
Funkce Smart Notification vás informuje o příchozích hovorech a zprávách z telefonu prostřednictvím vibrací a chytrého světla.

Baterie a nabíjení
K nabíjení slouží přiložená nabíjecí svorka, kterou lze připojit k libovolnému portu USB. Tímto lze také přenášet tréninková data do PC/MAC.

Životnosti baterie:
Trénink s GPS Normal + senzory srdeční frekvence + další senzory: až 8 hodin
Trénink s GPS ECO + senzory srdeční frekvence: až 12 hodin
Sledování aktivity: až 10 dní
Sledování aktivity + srdeční frekvence: až 4 dny
Sledování aktivity VYPNUTO: až 14 dní

Odolnost proti vodě
iD.TRI lze nosit v jakékoli vodě: ať už jezero, oceán nebo bazén, voda nemůže poškodit iD.TRI. Hodinky jsou vodotěsné až do 5ATM a spolehlivě vás doprovodí během tréninku plavání.

Držák na kolo - SnapOn Bike Mount
iD.TRI je vybaven pro všechny vaše aktivity. Při jízdě na kole iD.TRI můžete nosit na zápěstí nebo připevnit k řídítkům pomocí přiloženého držáku na kola SnapOn. Kromě toho je iD.TRI kompatibilní s předsunutým držákem Sigma BUTLER III GPS. Umožňuje namontovat hodinky snadno a rychle na řídítka i v průběhu závodu, díky tomu má závodník během jízdy k dispozici všechny důležité hodnoty.

Obsah balení
iD.TRI
Držák na kolo SnapOn Bike Mount
Nabíjecí kabel
Voucher navigace komoot region

.
ParametryPorovnání
Zařízení
Hodinky
Funkce
Měření tepu
Funkce
GPS
Funkce
Výpočet spálených kalorií
Funkce
Kompas
Funkce
Měření vzdálenosti
Funkce
Nabíjecí
Funkce
Voděodolné
Chytré funkce
Režim spánku / nerušit
Jazyk rozhraní
Angličtina
Jazyk rozhraní
Němčina
Jazyk rozhraní
Čeština
Jazyk rozhraní
Polština
Konektivita
ANT+
Konektivita
Bluetooth
Konektivita
USB
Materiál pouzdra
Plast
Materiál řemínku
Silikon
Senzory a Hardware
Akcelerometr
Senzory a Hardware
GPS
Senzory a Hardware
Kompas
Sklíčko
Minerální
Součást balení
Dobíjecí kabel
Tvar ciferníku
Hranatý
Typ Baterie
Li-ion
Typ displeje
monochromatické
Typ zapojení řemínku
20 mm rychloupínací stěžejka
Určení
Unisex
Vyměnitelný řemínek
Ano
Zobrazení času
Digitální
Způsob ovládání
Ovládání tlačítky
Sledování polohy a trasy
Pomocí GPS v hodinkách
Hodinkové funkce
24hodinový režim
Hodinkové funkce
Budík
Hodinkové funkce
Časovač
Hodinkové funkce
Datum
Hodinkové funkce
Stopky
Hodinkové funkce
Ukazatel data
Hodinkové funkce
Luminiscenční prvky

Sigma iD.TRI Basic neon mint

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
GOLIÁŠ - kancelářská technika
Slunečná 296
25225 Zbuzany - Praha západ
Česká Republika
IČO: 47136243
DIČ: CZ7408290197
Další informace
Textové stránky